Varustetekniikan Ammattilaiset 

Vantaa ja Pirkkala                  

Timo Lankila 010 5508 200 timo.lankila(at)vta.fi
Myyntijohtaja

Lämmönsäätölaitteet

Thermo King

Tekninen tuki 010 5508 400 MA-PE klo 8.00 - 16.00

Huoltotilaukset Vantaa 010 5508 240 tkhuoltovantaa(at)vta.fi
MA-PE auki 7.00 - 16.00 (24h päivystys 010 55080)

Varaosamyynti 010 5508 204 tkvaraosat(at)vta.fi
Arkisin 8.00 - 16.00

Eero Alanne 010 5508 201 eero.alanne(at)vta.fi
Myyntipäällikkö
Jari Kallantie 010 5508 209 jari.kallantie(at)vta.fi
Myyntipäällikkö
Samu Lahtinen 010 5508 223 samu.lahtinen(at)vta.fi
Myyntipäällikkö
Kari Lahtinen 010 5508 221 kari.lahtinen(at)vta.fi
Jälkimarkkinointipäällikkö
Jörgen Nyberg 010 5508 220 jorgen.nyberg(at)vta.fi
Huoltopäällikkö, takuut

Nostolaitteet

Palfinger, Palift, Epsilon, MBB

Tekninen tuki 010 5508 300 MA-PE klo 8.00 - 16.00

Huoltotilaukset Vantaa 010 5508 250   pfhuoltovantaa(at)vta.fi
MA-PE auki 7.00 - 16.00

Varaosatilaukset 010 5508 207 pavaraosat(at)vta.fi
Arkisin 8.00 - 16.00

Mikko Eskelinen 010 5508 260 mikko.eskelinen(at)vta.fi
Työnjohto

Jorma Hellberg 010 5508 205 jorma.hellberg(at)vta.fi
Myyntipäällikkö Palfinger, Palift, Epsilon

Jorma Moisas 010 5508 218 jorma.moisas(at)vta.fi
Tuotepäällikkö MBB takalaitanostimet,
Myynti, PK-seutu Palfinger, Palift, Epsilon myynti
Harri Laitinen 010 5508 251 harri.laitinen(at)vta.fi
Tuotepäällikkö, myynti Epsilon
Aki Virtanen 010 5508 233 aki.virtanen(at)vta.fi
Asennuspäällikkö
Asennus ja varustelu
Juha Marttila 010 5508 217 juha.marttila(at)vta.fi
Tekninen päällikkö Palfinger

Antti Viljander 010 5508 231 antti.viljander(at)vta.fi
Varaosat MBB, Palfinger, Palift, Epsilon

Denis Jysmä 010 5508 207 denis.jysma(at)vta.fi
Varaosat MBB, Palfinger, Palift, Epsilon

Jarkko Eskola 010 5508 216 jarkko.eskola(at)vta.fi
Takuut MBB, Palfinger, Palift, Epsilon

Alustan osat- ja laitteet

Telma, Robson Drive

Timo Lankila 010 5508 200 timo.lankila(at)vta.fi
Myynti, Telma
Jorma Moisas 010 5508 218 jorma.moisas(at)vta.fi
Myynti, Robson Drive
Antti Viljander 010 5508 231 antti.viljander(at)vta.fi
Varaosat

VTA-akselistot ja -tuotteet

Huoltotilaukset Vantaa 010 5508 250 pfhuoltovantaa(at)vta.fi
Arkisin auki 7.00 - 16.00

Varaosatilaukset 010 5508 231 pavaraosat(at)vta.fi
Arkisin 8.00 - 16.00

Mika Rouhelo 010 5508 222 mika.rouhelo(at)vta.fi
Suunnittelupäällikkö /
Myynti, vienti
Aki Virtanen 010 5508 233 aki.virtanen(at)vta.fi
Asennuspäällikkö
Asennus ja varustelu
Antti Viljander 010 5508 231 antti.viljander(at)vta.fi
Varaosat

Varasto

Esa Pettinen 010 5508 239 esa.pettinen(at)vta.fi
Jori Sihvo 010 5508 226 jori.sihvo(at)vta.fi
Santeri Lehto 010 5508 226

Toimisto

Sari Siikala 010 5508 230 sari.siikala(at)vta.fi
Toimistosihteeri
Heli Niinimäki 010 5508 215 heli.niinimaki(at)vta.fi
Myyntisihteeri Thermo King laitteet
Pia Kaste 010 5508 211 pia.kaste(at)vta.fi
Myyntisihteeri Palfinger laitteet

VTA Tekniikka Oy Pirkkala 

Huoltotilaukset Palfinger 010 5508 253 huoltotampere(at)vta.fi
MA-PE auki 7.00 - 16.30

Palfinger, VTA-Akseli

Huoltotilaukset Thermo King

010 5508 255 tkhuoltotampere(at)vta.fi
MA-PE auki 7.00 - 16.30 (24h päivystys 010 55080)

Varaosatilaukset

010 5508 238 varaosatampere(at)vta.fi
Arkisin 7.30 - 16.30

Joni Valtatie 010 5508 235 joni.valtatie(at)vta.fi
Aluepäällikkö, Myynti Palfinger tuotteet

Harri Laitinen 010 5508 251 harri.laitinen(at)vta.fi
Tuotepäällikkö, myynti Epsilon

Kari Lahtinen 010 5508 221 kari.lahtinen(at)vta.fi
Jälkimarkkinointipäällikkö Thermo King
Erkka Parkkinen 010 5508 219 erkka.parkkinen(at)vta.fi
Asennuspäällikkö Palfinger tuotteet

Juha Marttila 010 5508 217 juha.marttila(at)vta.fi
Tekninen päällikkö Palfinger
Jarno Louhela 010 5508 227 jarno.louhela(at)vta.fi
Työnjohto Palfinger
Janne Hoivassilta 010 5508 229 janne.hoivassilta(at)vta.fi
Työnjohto Thermo King
Rami Vuorinen 010 5508 238 rami.vuorinen(at)vta.fi
Varaosat Palfinger
Jarkko Eskola 010 5508 216 jarkko.eskola(at)vta.fi
Takuut MBB,Palfinger,Palift,Epsilon

Laskutusosoitteemme:

Operaattorin tunnus Verkkolaskuosoite OVT-tunnus
BAWCFI22 003701243979 003701243979

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina.
Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja,
pyydämme Teitä lähettämään paperiset laskut osoitteeseen:

VTA Tekniikka Oy
PL 1000
00701 Helsinki
 

VTA Tekniikka Oy

Kuussillantie 23
01230 Vantaa
 

Haikanvuori 2
33960 Pirkkala

 

Yhteydenottopyyntö

Nimi:

Yritys:

Puhelin:

Sähköposti:

Viesti:

© VTA Tekniikka

REALLY?