Varustetekniikan Ammattilaiset 

Vantaa ja Tampere                  

Timo Lankila 010 5508 200 timo.lankila(at)vta.fi
Myyntijohtaja
Vaihde 010 5508 0
Fax / Varaosat 010 5508 192
Fax / Laitemyynti 010 5508 190

Lämmönsäätölaitteet

Thermo King

Huoltotilaukset Vantaa 010 5508 240 tkhuoltovantaa(at)vta.fi
MA-TO auki 7.00 - 20.00
PE auki 7.00 - 16.00 (24h päivystys 010 55080)

Varaosamyynti 010 5508 204 tkvaraosat(at)vta.fi
Arkisin 8.00 - 16.00

Eero Alanne 010 5508 201 eero.alanne(at)vta.fi
Myyntipäällikkö
Samu Lahtinen 010 5508 223 samu.lahtinen(at)vta.fi
Myyntipäällikkö
Kari Lahtinen 010 5508 221 kari.lahtinen(at)vta.fi
Jälkimarkkinointipäällikkö
Jari Kallantie 010 5508 209 jari.kallantie(at)vta.fi
Tuotepäällikkö, takuut
Jörgen Nyberg 010 5508 220 jorgen.nyberg(at)vta.fi
Huoltopäällikkö

Nostolaitteet

Palfinger, Palift, Epsilon, MBB

Huoltotilaukset Vantaa 010 5508 250   pfhuoltovantaa(at)vta.fi
MA-TO auki 7.00 - 20.00
PE auki 7.00 - 16.00
Varaosatilaukset 010 5508 207 pavaraosat(at)vta.fi
Arkisin 8.00 - 16.00

Jorma Hellberg 010 5508 205 jorma.hellberg(at)vta.fi
Myyntipäällikkö Palfinger, Palift, Epsilon

Jarkko Eskola 010 5508 216 jarkko.eskola(at)vta.fi
Työnjohtaja Palfinger

Jorma Moisas 010 5508 218 jorma.moisas(at)vta.fi
Tuotepäällikkö MBB takalaitanostimet,
Myynti, PK-seutu Palfinger, Palift, Epsilon myynti
Antti Heiska 010 5508 242 antti.heiska(at)vta.fi
Tuotepäällikkö, myynti Epsilon
Kimmo Kaunisto 010 5508 212
kimmo.kaunisto(at)vta.fi
Aluemyyntipäällikkö Palfinger, Palift, Epsilon, MBB
Lounais- ja
Varsinais-Suomi, Satakunta
Petri Tuominen 010 5508 237 petri.tuominen(at)vta.fi
Tuotanto- ja korjaamopäällikkö
Aki Virtanen 010 5508 233 aki.virtanen(at)vta.fi
Asennuspäällikkö
Asennus ja varustelu
Juha Marttila 010 5508 217 juha.marttila(at)vta.fi
Tekninen päällikkö Palfinger
Jani Sinha 010 5508 203 jani.sinha(at)vta.fi
Tekninen tuki Palfinger

Antti Viljander 010 5508 231 antti.viljander(at)vta.fi
Varaosat MBB, Palfinger, Palift, Epsilon
Denis Jysmä 010 5508 207 denis.jysma(at)vta.fi
Varaosat MBB, Palfinger, Palift, Epsilon
Antti Larte 010 5508 228 antti.larte(at)vta.fi
Takuut MBB, Palfinger, Palift, Epsilon

Alustan osat- ja laitteet

Telma, Robson Drive

Timo Lankila 010 5508 200 timo.lankila(at)vta.fi
Myynti, Telma
Jorma Moisas 010 5508 218 jorma.moisas(at)vta.fi
Myynti, Robson Drive
Antti Viljander 010 5508 231 antti.viljander(at)vta.fi
Varaosat

VTA-akselistot ja -tuotteet

Huoltotilaukset Vantaa 010 5508 250 pfhuoltovantaa(at)vta.fi
Arkisin auki 7.00 - 16.00

Varaosatilaukset 010 5508 231 pavaraosat(at)vta.fi
Arkisin 8.00 - 16.00

Mika Rouhelo 010 5508 222 mika.rouhelo(at)vta.fi
Suunnittelupäällikkö /
Myynti, vienti
Petri Tuominen 010 5508 237 petri.tuominen(at)vta.fi
Tuotanto- ja korjaamopäällikkö
Aki Virtanen 010 5508 233 aki.virtanen(at)vta.fi
Asennuspäällikkö
Asennus ja varustelu
Antti Viljander 010 5508 231 antti.viljander(at)vta.fi
Varaosat
Antti Larte (FI, S, EN) 010 5508 228 antti.larte(at)vta.fi
Varaosat

Varasto

Esa Pettinen 010 5508 239 esa.pettinen(at)vta.fi
Jori Sihvo 010 5508 226 jori.sihvo(at)vta.fi
Santeri Lehto 010 5508 226

Toimisto

Sari Siikala 010 5508 230 sari.siikala(at)vta.fi
Toimistosihteeri
Heidi Belt 010 5508 215 heidi.belt(at)vta.fi
Myyntisihteeri Thermo King laitteet
Pia Kaste 010 5508 211 pia.kaste(at)vta.fi
Myyntisihteeri Palfinger laitteet

VTA Tekniikka Oy Tampere

Huoltotilaukset Palfinger 010 5508 253 huoltotampere(at)vta.fi
MA-PE auki 7.30 - 16.30

Palfinger, VTA-Akseli

Huoltotilaukset Thermo King

010 5508 255 tkhuoltotampere(at)vta.fi
MA-PE auki 7.30 - 16.30 (24h päivystys 010 55080)

Varaosatilaukset

010 5508 238 varaosatampere(at)vta.fi
Arkisin 7.30 - 16.30

Joni Valtatie 010 5508 235 joni.valtatie(at)vta.fi
Aluepäällikkö, Myynti Palfinger tuotteet

Erkka Parkkinen 010 5508 219 erkka.parkkinen(at)vta.fi
Tuotepäällikkö, Myynti Epsilon
Kari Lahtinen 010 5508 221 kari.lahtinen(at)vta.fi
Jälkimarkkinointipäällikkö Thermo King

Petri Tuominen 010 5508 237 petri.tuominen(at)vta.fi
Tuotanto- ja korjaamopäällikkö Palfinger, VTA-Akseli

Juha Marttila 010 5508 217 juha.marttila(at)vta.fi
Tekninen päällikkö Palfinger
Jani Sinha 010 5508 203 jani.sinha(at)vta.fi
Tekninen tuki Palfinger
Mikko Lehtonen 010 5508 227 mikko.lehtonen(at)vta.fi
Työnjohto
Janne Hoivassilta 010 5508 229 janne.hoivassilta(at)vta.fi
Työnjohto Thermo King
Rami Vuorinen 010 5508 238 rami.vuorinen(at)vta.fi
Varaosat Palfinger

Laskutusosoitteemme:

Operaattorin tunnus Verkkolaskuosoite OVT-tunnus
BAWCFI22 003701243979 003701243979

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina.
Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja,
pyydämme Teitä lähettämään paperiset laskut osoitteeseen:

VTA Tekniikka Oy
PL 1000
00701 Helsinki
 

VTA Tekniikka Oy

Kuussillantie 23
01230 Vantaa
Puh. 010 550 80
Fax. 010 550 8190

Haikanvuori 2
33960 Pirkkala
Puh. 010 550 80
Fax. 010 550 8191

Yhteydenottopyyntö

Nimi:

Yritys:

Puhelin:

Sähköposti:

Viesti:

© VTA Tekniikka

REALLY?