VTA Tekniikka Oy

Vantaa                                   Pirkkala

Kuussillantie 23                       Haikanvuori 2,
01230 Vantaa                         33960 Pirkkala
Finland                                   Finland

Timo Lankila +358 10 5508 200 timo.lankila(at)vta.fi
Försäljningsdirektör

Temperatur styrutrustning

Thermo King

Service Vanda +358 10 5508 240 tkhuoltovantaa(at)vta.fi

Öppet Mån - Fre 7-16

Reservdelar +358 10 5508 204 tkvaraosat(at)vta.fi

Öppet Mån - Fre 8-16

Eero Alanne +358 10 5508 201 eero.alanne(at)vta.fi
Myyntipäällikkö
Jari Kallantie +358 10 5508 209 jari.kallantie(at)vta.fi
Myyntipäällikkö
Samu Lahtinen +358 10 5508 223 samu.lahtinen(at)vta.fi
Myyntipäällikkö
Kari Lahtinen +358 10 5508 221 kari.lahtinen(at)vta.fi
Jälkimarkkinointipäällikkö
Jörgen Nyberg +358 10 5508 220 jorgen.nyberg(at)vta.fi
Huoltopäällikkö, takuut

Kranar

Palfinger, Palift, Epsilon, MBB

Service Vanda 010 5508 250 pfhuoltovantaa(at)vta.fi

Öppet Mån - Fre 7 - 16

Jorma Hellberg +358 10 5508 205 jorma.hellberg(at)vta.fi
Myyntipäällikkö Palfinger, Palift, Epsilon

Mikko Eskelinen +358 10 5508 260 mikko.eskelinen(at)vta.fi
Työnjohto

Jorma Moisas

+358 10 5508 218 jorma.moisas(at)vta.fi
Tuotepäällikkö MBB takalaitanostimet,
Myynti, PK-seutu Palfinger, Palift, Epsilon myynti
Harri Laitinen +358 10 5508 251 harri.laitinen(at)vta.fi
Tuotepäällikkö, myynti Epsilon
Aki Virtanen +358 10 5508 233 aki.virtanen(at)vta.fi
Asennuspäällikkö
Asennus ja varustelu
Juha Marttila +358 10 5508 217 juha.marttila(at)vta.fi
Tekninen päällikkö Palfinger
Jarkko Eskola +358 10 5508 216 jarkko.eskola(at)vta.fi
Tekninen tuki Palfinger
Antti Viljander +358 10 5508 231 antti.viljander(at)vta.fi
Varaosat MBB, Palfinger, Palift, Epsilon
Denis Jysmä +358 10 5508 207 denis.jysma(at)vta.fi
Varaosat MBB, Palfinger, Palift, Epsilon
Jarkko Eskola +358 10 5508 216 jarkko.eskola(at)vta.fi
Takuut MBB, Palfinger, Palift, Epsilon

Alustan osat- ja laitteet

Telma, Robson Drive

Timo Lankila +358 10 5508 200 timo.lankila(at)vta.fi
Myynti, Telma
Jorma Moisas +358 10 5508 218 jorma.moisas(at)vta.fi
Myynti, Robson Drive
Antti Viljander +358 10 5508 231 antti.viljander(at)vta.fi
Varaosat

VTA-axlar och -produkter

Mika Rouhelo +358 10 5508 222 mika.rouhelo(at)vta.fi
Produktutvecklingschef /
försäljning, export
Aki Virtanen +358 10 5508 233 aki.virtanen(at)vta.fi
Produktionschef
Antti Viljander +358 10 5508 231 antti.viljander(at)vta.fi
Reservdelar

Varasto

Esa Pettinen +358 10 5508 236 esa.pettinen(at)vta.fi
Jori Sihvo     +358 10 5508 226 jori.sihvo(at)vta.fi
Santeri Lehto +358 10 5508 226

Toimisto

Sari Siikala +358 10 5508 230 sari.siikala(at)vta.fi
Toimistosihteeri
Heli Niinimäki +358 10 5508 215 heli.niinimaki(at)vta.fi
Myyntisihteeri Thermo King
Pia Kaste +358 10 5508 211 pia.kaste(at)vta.fi
Myyntisihteeri Palfinger

VTA Tekniikka Oy Pirkkala 

Service Palfinger, VTA-axlar +358 10 5508 253 huoltotampere(at)vta.fi
Mån - Fre 7:00 - 16:30
Service Thermo King +358 10 5508 255 tkhuoltotampere(at)vta.fi
Mån - Fre 7:00 - 16:30
Reservdelar +358 10 5508 238 varaosatampere(at)vta.fi
Mån - Fre 7:30 - 16:30

Joni Valtatie +358 10 5508 235 joni.valtatie(at)vta.fi
Aluepäällikkö, myynti Palfinger tuotteet

Harri Laitinen +358 10 5508 251 harri.laitinen(at)vta.fi
Tuotepäällikkö, myynti Epsilon

Kari Lahtinen +358 10 5508 219 kari.lahtinen(at)vta.fi
Jälkimarkkinointipäällikkö Thermo King

Erkka Parkkinen +358 10 5508 219 erkka.parkkinen(at)vta.fi
Asennuspäällikkö Palfinger
Juha Marttila +358 10 5508 217 juha.marttila(at)vta.fi
Tekninen päällikkö Palfinger
Jarkko Eskola +358 10 5508 216 jarkko.eskola(at)vta.fi
Tekninen tuki Palfinger
Jarno Louhela +358 10 5508 227

jarno.louhela(at)vta.fi

Työnjohto Palfinger
Janne Hoivassilta +358 10 5508 229 janne.hoivassilta(at)vta.fi
Työnjohto Thermo King
Rami Vuorinen +358 10 5508 238 rami.vuorinen(at)vta.fi
Varaosat Palfinger
Jarkko Eskola +358 10 5508 216 jarkko.eskola(at)vta.fi
Takuut MBB, Palfinger, Palift, Epsilon

Tilaa Newsletter

© VTA Tekniikka

REALLY?